N Dance

DANCE VIBES WINTER WORKSHOPS

MATIC ZADRAVEC a DANIEL FEKETE - DANCE VIBES WINTER WORKSHOPS

Opäť tu máme netradičnú dvojicu skvelých tanenčíkov priamo v tanečnej škole N DANCE COMPANY NITRA! Pripravili sme si pre Vás dva nadupané workshopy otvorené pre tanečníkov ako z N DANCE COMPANY tak aj z celého Slovenska! Príďte si zamakať a získať nové know how od týchto dvoch super tanečníkov! 

 

23.11.2022 od 16:30 - 18:00 MATIC ZADRAVEC NITRA ( miesto ešte upresníme)

11.12.2022 od 18:00 - 19:30 DANIEL FEKETE NITRA - miesto upresníme

Matic Zadravec / MrZ (SLOVINSKO)
Profesionálny lektor a choreograf street-dance a urban dance štýlov so skúsenosťami jazzového baletu a stepu. Dlhé roky pôsobí ako profesionálny lektor a choreograf po celej Európe.

Viac sa zviditeľnil v roku 2010, keď Matic spolu s Maestro Crew získali 2. miesto v Slovenia Got Talent Show. V mnohých smeroch však zaznamenal aj individuálny úspech. V roku 2012 choreografoval živé vystúpenie pre súťaž Eurovision Song Contest a v roku 2013 sa vrátil ako tanečník do show. Jeho životopis však siaha aj po živé vystúpenia na podujatiach, ako je výstava v Šanghaji v roku 2010, koncertné turné s balkánskymi superstar Severinou a Innou v roku 2014. Okrem všetkých týchto úspechov bol ocenený aj ako sólový umelec Slovinským olympijským výborom! 
Matic má viac ako 10 rokov skúseností v komerčnej oblasti tanca (televízne relácie, reklamy, hudobné videá, živé vystúpenia)
Niekoľko referencií, ktoré určite stoja za zmienku:
Choreograf turné The Magic speváčky menom Severina
Choreografia pre súťaž Eurovízia
Choreografia pre mnohých K-popových umelcov
Hlavný tréner Starmoves Whogotskillz
 
Z Európy až po školenia v najlepších štúdiách v Los Angeles a Londýne, tento slovinský talent prešiel naozaj dlhú cestu!
Image
Daniel Fekete začal tancovať vo veku 6 rokov, začínal so show a spoločenskými tancami, no neskôr ho oslovil hip-hop a streetdance štýly.
V roku 2012 sa pridal do asi najznámejšej maďarskej tanečnej skupiny R3D ONE, kde prvýkrát začal aj vyučovať.
Participuje na rôznych televíznych projektoch v Maďarsku ako napríklad Maďarsko má Talent, X-factor, atď.?
V tanci sa vypracoval na profesionálnu úroveň a okrem jeho rodného Maďarska cestuje po celom svete. Viedol tanečné workshopy v rôznych krajinách, napríklad Fair Play Dance Camp, Beat Camp Rookie Camp, Asia Camp KIDS a veľa ďalších.
Image