N Dance

DANCE VIBES SPECIAL - SO SVETOVÝMI HVIEZDAMI!

4 WORKSHOPY, 1 DEŇ, SVETOVÉ TANEČNÉ MENÁ V NITRE!

Milí tanečníci,

sme radi, že vám môžeme zvestovať skvelú tanečnú novinu! Podarilo sa nám zorganizovať Dance Vibes workshopy s tanečníkmi svetového formátu.
Môžete sa tešiť na Jakea Kodisha zo Spojených štátov amerických a EZ Twins zo Slovinska.

KEDY: 20. SEPTEMBER 2022, 16:00 – 19:00
KDE: Kultúrny dom Janíkovce, Nitra
CENA: 59 EUR (do 16.09.2022), neskôr 89 EUR

ZĽAVY PRE N DANCE COMPANY členov a skupiny nad 10 ľudí z celého Slovenska a zahraničia!

O zľavu si požiadajte na ndancecompany@gmail.com

 Kto je Jake Kodish?

Jake Kodish začal trénovať hip-hop a súčasný tanec vo veku 12 rokov vo svojom rodnom meste Miami na Floride. Vo veku 15 rokov tancovall po boku iných mestských tanečníkov v neziskovom tanečnom štúdiu. Trénoval všetky formy tanca od baletu, cez Lindy Hop až po House, ale stal sa známym najmä pre svoj typický popping a súčasný hip-hop. Ako 16-ročný Jake účinkoval vo finále v America’s Got Talent a v 18-tich študoval a pracoval v Los Angeles ako profesionálny tanečník. Tancoval vo filme Step Up 4 a nespočetných hudobných videách vrátane Breakfast Can Wait od Princa. Bol v tanečnej zostave pre Disneyho Shake It Up a Austin a Ally. Natočil televízne reklamy pre Microsoft, Samsung a Behr's Paint. Jakeove živé vystúpenia zahŕňajú svetové turné pre Taylor Swift, Prince Prime Time Emmy Awards 2013, Taylor Swift’s Blank Space – American Music Awards; a Justin Beiber a Will.i.am na Billboard Awards.
Len v roku 2015 Jake zdieľal pódium s Jasonom Derulom, Mary J. Blige, Selenou Gomez, Rickym Martinom, Pit Bullom, Tovlom, 5th Harmony, The Weekend, Nickom Jonasom a s ďalšími svetovými umelcami pop scény.
V lete 2014 absolvoval Jake turné s Julianne a Derekom Houghovými na turné Move Live Tour ako hlavný tanečník. Hoci je Jake sám choreografom, spolupracoval s tými najlepšími tanečníkmi vrátane Kyle Hanagami, Christopher Scott, Dave Scott, Tyce Diorio, Wildabeast, Tricia Miranda a ďalší. Asistoval NappyTabs, Wildabeast, Phillip Chbeeb a Twitch na So You Think You Can Dance.


Kto je EZ Twins?

EZtwins, teda dvojičky Žiga a Enej Jurecic pochádzajú zo slovinskej Ľubľany a sú známi svojim talentom a charizmou. Ich tanečné umenie je uznávané a oceňované po celom svete. Organizovali workshopy v krajinách po celom svete, ako napríklad: Nemecko (Urban Dance Camp) Poľsko (Fair Play Dance Camp) Chorvátsko (Beat Camp) Belgicko (BC Camp), Španielsko (Yes We Dance Camp) Čína , Panama, Juhoafrická republika, Zimbabwe, Izrael, Rusko, Taliansko, Estónsko, Francúzsko, Spojené kráľovstvo, Portugalsko, Švajčiarsko atď. V roku 2018 vystupovali v 3. sezóne TV show World Of Dance (Los Angeles).
Na svetových pódiách vystupovali aj s umelcami ako Dua Lipa, Anne Marie, Inna, Xia či Helene Fischer. V neposlednom rade sa podieľali na choreografii pre umelcov štýlu Kpop ako napríklad TVXQ, LAY, NCT 127 a GOT7.


Neváhaj a príď si užiť jedinečný tanečný zážitok.