N Dance

SME SPÄŤ!

SME SPÄŤ!

Konečne po niekoľkých mesiacoch opäť na sálach!

Všetci sa potrebujeme socializovať, potrebujeme sa hýbať a tak sme veľmi radi, že sme opäť mohli oficiálne spustiť naše tréningy vo všetkých pobočkách N DANCE COMPANY – NITRA, VRÁBLE a NOVÉ ZÁMKY!

Tréningy sme spustili podľa trochu upraveného rozvrhu, ktorý si môžete pozrieť v sekcii Rozvrh!

Pre všetkých tých, ktorí nemali možnosť s nami trénovať ONLINE a chcú sa pridať opäť k našim radom, sme pripravili dvojmesačný kurz MÁJ-JÚN v jednotlivých našich skupinkách!

Preto ak máte záujem sa pridať k nám neváhajte! Za super ceny posledné dva mesiace tanca do prázdnin – prihlasovanie len do 9.5.2021!

Špecialne ceny za kurzy na tieto posledné dva mesiace:

Skupiny prípravka: 25€ / oba mesiace
Skupiny GO, GO1, GO2, Enkáč - 40€ / oba mesiace
Skupiny Enkáč + a Enko - 50€ / oba mesiace

Registrácie pre všetky pobočky nájdete v sekcii: https://www.ndance.sk/clenstvo

Vyberte si pobočku a svoj kurz v tvare:

Názov kurzu / MÁJ-JÚN!

 

Dôležité info k tréningom:

- pred nástupom na prezenčnú výučbu je potrebné odovzdať trénerom tlačivo o bezinfekčnosti (pre neplnoleté deti navštevujúce MŠ a 1.stupeň ZŠ tlačivo 11a, pre neplnoleté deti navštevujúce 2.stupeň ZŠ a SŠ tlačivo 8a, pre plnoletých tlačivo 10a) a tiež je potrebné mať k nahliadnutiu potvrdenie o vykonaní antigénového testu dieťaťa a rodiča, nie staršie ako 7 dní ( deti MŠ a 1.stupeň ZŠ len rodičov) - prípadne iné potvrdenie (očkovanie atď.)

- vstup rodičov do budovy len za účelom odovzdania dieťaťa na tréning a jeho vyzdvihnutie, je potrebné čakať mimo budovy. Tiež vás poprosíme prísť krátko pred hodinou, aby sa deti zbytočne dlho nezdržiavali v spoločných priestoroch

- rúško počas hodiny je podmienkou - nie je potrebný respirátor

(je to vzhľadom k nariadeniam)

- deti budú mať počas vyučovania rozostupy v Nitre ideme podľa nariadení pre SZUŠ deti v triedach len rozostupy a rúška, pre Vráble a NZ ideme 15m2 na osobu.

- v tomto prípade sa tréningy na skupinky rozdeľovať nebudú nakoľko disponujeme dostatočnými priestormi vo všetkých pobočkách

-dezinfekcia a vetranie počas vyučovania zabezpečená

- ako už bolo spomenuté rodičia svoje deti môžu čakať len vonku pred budovou školy nie vo vnútri na chodbách ani na tréningoch

V prípade, že dieťa neprinesie potrebné dokumenty a nebude mať k dispozícii rúško, nebude mu umožnené trénovať na aktuálnej hodine!! Prosíme o rešpektovanie všetkých nariadení!

 

-       Všetky potvrdenia a potrebné dokumenty TU!

 

ZMENA PRIESTOROV NOVÉ ZÁMKY

Vzhľadom k aktuálnej situácii sme pristúpili ku krátkodobej zmene priestorov pre tanečníkov v NZ. Do konca školského roka budú tréningy prebiehať v budove Matice slovenskej, Nábrežná 24, Nové Zámky - bývalé priestory našej školy (vchod zo zadu)

NOVÝ KURZ s KAJLOU na 2 mesiace - HIPHOP FLAVA

Príprava videoklipov, choreografií a rôznych tanečných štýlov s KAJLOU každú stredu od 17:00 - 18:00! CENA kurzu 20€ / mesiac platí sa na oba mesiace naraz!

REGISTRÁCIU PRE VŠETKÝCH NA KURZ NÁJDETE TU:

https://www.ndance.sk/clenstvo-nove-zamky

(povinná registrácia pre všetkých v prípade záujmu)

KURZY - pre nových členov

Ponúkame Vám možnosť prihlásiť sa do našej tanečnej rodiny na posledné dva mesiace tohto školského roku. Nábory sú pre všetky skupiny. Neváhajte, dajte vedieť aj známym, kamarátom. Prihlasovanie na tel.čísle 0907 199 441 alebo manazer@ndance.sk !!!

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte!

Majte krásny týždeň, tešíme sa na Vás osobne, 

Vaša N Dance Company ♥