N Dance

UKONČENIE ROKA VO VEĽKOM ŠTÝLE!


ĎAKUJEME


Ukončenie roka 2017 v N DANCE COMPANY vo veľkom štýle aj vďaka nášmu vianočnému večierku ARS DANCE CUP 2017!
16.12.2017 sa v Nájomnej jednotke 210 uskutočnil vianočno-tanečný večierok našej tanečnej školy, ktorého súčasťou tak ako každý rok bol aj tanečný battle o putovný pohár ARS DANCE CUPu.
Tento rok okrem klasického sprievodného programu, sme náš program rozšírili aj o vynikajúcu tombolu, ktorú nám venovali naši kamaráti, známi, sponzori a partneri a chutný catering od Stravovania u Líšku. Celý večer sa niesol v duchu rodinnej atmosféry a súťaženia!
Okrem tanečných battlov ste mohli vidieť aj množstvo vystúpení ako napríklad otvorenie večera s tanečnou skupinou PHANTOMS CREW, vystúpenie detí z N DANCE COMPANY, skvelú porotu a ich tanečné kreácie (Radovan Bullet Kováč, Miroslav Bruise Žilka, Roman Esi Takács) a nakoniec vynikajúce vystúpenie od
super človeka rapera EGA, ktorý svojim vibeom a energiou rozpútal skvelú atmosféru na ARS DANCE CUP 2017. Touto cestou by sme sa v mene celej tanečnej školy chceli poďakovať všetkým detskám a rodičom, že podporujú našu tanečnú školu aj na takýchto super akciách, všetkým ľuďom ktorí nám pomohli s
prípravami či organizáciou, všetkým našim sponzorom a partnerom za super ceny do tomboly a ostatným ktorí sa aspoň troškou pričinili o to aby náš event ARS DANCE CUP 2017 nabral tú správnu atmosféru! Veríme, že ste si všetci tento večer užili a načerpali dostatok energie na nový rok 2018 a hlavne toto krásne vianočné obdobie.
Prajeme Vám všetkým krásne sviatky plné pokoja a pohody! V novom roku sa s Vami vidíme opäť a nezabudnite si už teraz zapísať dátum na ARS DANCE CUP 2018, ktorí sa uskutoční 15.12.2018!

Výsledky BATTLE

Battle do 12 rokov:
1.miesto - Agátka Ráczová (+ putovný pohár)
2.miesto - Mia Némethová
3.miesto - Nicolas Líška

Battle od 13 rokov:
1.miesto - Simonka Galková
2.miesto - Adam Jando
3.miesto - Eunika Šviderská

Battle verejnosť:
1.miesto - Zoltán Kokény
2.miesto - Simonka Galková
3.miesto - Dominik Draškovič


AKCIU PODPORILISZUŠ ARS STUDIO NITRA
tanečná skupina PHANTOMS CREW
UNIQA Group Service Center
Fatralandia - agentúra zážitkov
Mobakefky - motivačné kefky
Autofólie Vráble
Bioveta.sk
Termálne kúpalisko Podhájská / Wellness Aquamarin
Sphere
www.passivemoney.sk Vladimír Macák